Aкумулаторна прахосмукачка Makita DCL180ZB
Код: DCL180ZB
66.98  / 131.00 лв.
Номер в магазина: 214007
Марка: Makita
Модел: DCL180ZB
Доставя се без зарядно устройство и батерии.
Описание:
Техническа характеристика:
Мощност, W: 30 W
Акум. батерия – напрежение: 18 V
Вместимост, л: 0.65 л
Вакуум max: 36 mbar
Ниво на звукова мощност: 71 dB(A)
Тегло: 1.2 kg
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-19%