Акумулаторна мултифункционална машина Makita DUX18ZX1, 18V
Код: DUX18ZX1
340.52  / 666.00 лв.
Номер в магазина: 228186
Купи сtbi bank logo
  • Съвместима е с 8 различни приставки;
  • Безчетковият двигател (BLDC) не се нуждае от техническа поддръжка;
  • Ергономичната ръкохватка с противоплъзгащо гумено покритие;
  • XPT технология, предпазваща от проникване на вода и прах.;
  • Функция плавен старт;
  • Защита от претоварване;
  • В комплекта е включена приставка тример EM408MP.
Мултифункционалната машина Makita DUX18ZX1 е с мощен безчетков BLDC двигател с ниски вибрации, нисък шум, ниско тегло и без вредни емисии. Съвместима е с 8 различни приставки с широко приложение, подходящи за всякакъв вид работа в градината (храсторез, тример, резачка, духалка за листа, култиватор или тример за жив плет). Бърза и лесна смяна на приставките. Индикатор за претоварване и капацитет на батерията. Захранва от батерия с напрежение 18 V. Разполага с XPT технология, предпазваща от проникване на вода и прах, функция плавен старт и защита от претоварване. В комплекта е включена приставка за тример EM408MP.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • Функция плавен старт: ДА;
  • Ниво на шум: 73 dB;
  • Брой скорости: 2;
  • Максимални обороти на I-ва скорост: 0 – 6800 min – 1;
  • Максимални обороти на II-ра скорост: 0 – 9700 min – 1;
  • Окомплектовка: 1 х Приставка за тример EM408MP;
  • Размери (ДхШхВ): 983 x 318 x 175 мм;
  • Тегло: 3.1 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.1 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Максимални обороти
Допълнителни функции
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен тример Makita DUR193Z LXT 18V 260mm
-49%
Акумулаторна въздуходувка DeWALT DCV100, 18V
-36%