Акумулаторна машина за перфориране Milwaukee M18HKP-201CA
Код: 4933451204
1,558.78  / 3,048.71 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
  • Доставено зарядно: 40 мин
Производител: Milwaukee
Moдел: M18HKP-201CA
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 1 x 2.0Ah литиево-йонна батерия, зарядно устройство и куфар.
Описание:
FORCE LOGIC ™ хидравличен удар за удар е най-компактният и лек инструмент на пазара с 60 kN сила. Най-лесният начин за пробиване – за бързи, точни, кръгли и без дупки дупки. Най-висока точност поради най-добрата система за точно привеждане в съответствие на щандовете. Най-добър балансиран инструмент и най-лесен контрол благодарение на операция с една ръка. Бързият конектор позволява лесно настройване на перфоратора и матрицата, без да носи тежестта на инструмента. Инструментът пробива до ø100 мм дупки в неръждаема стомана 3.0 мм или 2.5 мм неръждаема стомана.
Машина за правене на отвори.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M18 ™.
Техническа характеристика:
Капацитет на батерията: 2.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Доставено зарядно: 40 мин
Макс. дебелина на материала (мека стомана): 3,0 мм
Макс. дебелина на материала (неръждаема) 2,5 мм
Макс. диаметър на щанцоване: 100 мм
Брой на доставените батерии: 1
Сила на пробиване: 60 kN
Ниво на звукова мощност: 76.8 dB (A)
Ниво на звукова мощност (несигурност): 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 65.8 dB (A)
Ниво на вибрация: 1.28 m / s²
Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²
Напрежение: 18 V
Тегло (с батерия): 2,0 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Електрически ексцентършлайф Makita BO5031, 300 W, 125 мм
-13%
Джобно LED фенерче Sealey LED500SB, 3.7V, 500 lm
-25%
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен ъглошлайф Einhell AXXIO 18/125 Q - Solo Power X-Change, 125 мм, 18 V