Акумулаторна косачка Makita DLM460PT2, 18+18V, 460мм
Код: DLM460PT2
1,111.04  / 2,173.01 лв.
Номер в магазина: 227937
Купи сtbi bank logo
  • Косачката е с функции 3 в 1: Косене, събиране и мулчиране;
  • Устойчива на UV и атмосферни влияния корпус от полипропилен;
  • Индикатор за капацитет на батерията и верига за защита на батерията;
  • Голям 60 литров кош за трева с индикатор за нивото на тревата;
  • Гумирана ръкохватка за комфорт при използване;
  • Електрическа спирачка за повишена безопасност на оператора.
Акумулаторната косачка Makita DLM460PT2 е с напрежение 18+18 V и ширина на косене 460 мм. Предназначена за косене на големи тревни площи до 1600 м². Доставя с 2 батерии BL1850B с капацитет 5 Ah и зарядно устройство DC18RD. Косачката е с 3 в 1 функции – рязане, събиране и мулчиране. Има режим с намален шум, както и подобрена система за защита от прах и влага. Косачката е оборудвана с устойчиви гумирани колела със сачмени лагери на осите с централно регулиране в 5 степени за оптимално подравняване спрямо терена от 20 до 75 мм. Сгъваема дръжка за спестяване място при съхранение. Със стабилен корпус от полипропилен, устойчив на UV лъчи и атмосферни влияния, чувал за събиране на трева с твърд покрив + основна плоча, плавно движещи се колела и кормило с регулируема височина за различни размери на тялото. XPT (Технология за екстремна защита) предпазва косачката от прах и пръски вода, дори при тежки условия. Кошът за събиране е със вместимост 60 литра. Има индикатор за нивото на събраната трева и индикатор за капацитета на батерията. Косачката е снабдена комплект за мулчиране.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 + 18 V;
  • Вид на батерията: Li-ion;
  • Капацитет на батерията: 5.0 Ah;
  • Ширина на косене: 460 мм;
  • Височина на косене: 20 – 75 мм;
  • Обороти на празен ход: 0 – 3300 min – 1;
  • Ниво на шум: 91 dB;
  • Регулиране на височината: ДА;
  • Размери (ДхШхВ): 1518 x 532 x 1138 мм;
  • Тегло: 27.6 кг.
Комплектът включва:
  • Машина: Makita DLM460PT2;
  • Акумулаторни батерии BL1850B (18V/5.0 Ah): 2 бр.;
  • Бързо зарядно устройство DC18RD: 1 бр.;
  • Кош за трева (60 l): 1 бр.;
  • Острие за косачка (460 мм): 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло27.6 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Широчина на косене
Обем на коша на трева (L)
Максимални обороти
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Триъгълник Milwaukee 4932472124 RAFTER 7'' 184мм
-30%
Акумулаторен ударен винтоверт DeWALT DCF850NT, безчетков 18V, 205Nm
-12%
Акумулаторен ударен винтоверт DeWALT DCF850NT, безчетков 18V...
Свредло за бетон Makita B-62686, 210 x 10 мм, SDS-Plus
-28%