Акумулаторна батерия Sealey CP20VBP2, 20V, 2Ah НЕ СЕ ПРЕДЛГА
Код: CP20VBP2
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Капацитет: 2.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Тегло: 0.42 кг
Акумулаторна батерия Sealey CP20VBP2
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Капацитет: 2.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Тегло: 0.42 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Връзка за инструменти Milwaukee 4932471352, 6,8 кг
-29%
Свредло за бетон Makita B-46517, 110 x 6 мм, SDS-Plus
-28%
Свредло за бетон BOSCH 2608900252, SDS-max 8X, 30x200х320мм
-37%