Акумулаторна батерия Sealey CP108VBP4, 10.8V, 4Ah НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP108VBP4
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Капацитет: 4.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Тегло: 0.4 кг
Акумулаторна батерия Sealey CP108VBP4
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Капацитет: 4.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Тегло: 0.4 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло0.2 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Свредло за метал Milwaukee 4932363284, 151 х 12 мм, HSSGC
-15%
Impact-Bosch-2608522352
-40%
Накрайник за гайка Impact Bosch 2608522352 / 10 mm, 1 бр.