Акумулаторна батерия BOSCH ProCORE, 18V, 8.0Ah, 1600A016GK
Код: 1600A016GK
204.01  / 399.01 лв.
В наличност
Номер в магазина: 219889
Купи сtbi bank logo
Акумулаторът осигурява изключителна производителност, която е сравнима с кабелни инструменти с мощност до 1600 W
Тя е от серията Flexible Power System, съвместима е на 100 % с всички нови и съществуващи Bosch Professional 18V електроинструменти и зарядни устройства
С иновативната си клетъчна технология, изключително доброто терморегулиране и компактните си размери, ProCORE 18V 8.0Ah е най-ефективната батерия на Bosch на пазара
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V
  • Тип на акумулатора: Li Ion
  • Капацитет: 8Ah
Размери и тегло:
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Нож за прободен трион за дърво и метал Milwaukee 4932479088, 35 бр
-10%
Нож за прободен трион за дърво и метал Milwaukee 4932479088,...
Свредло за бетон BOSCH SDS plus-5X, 10x100х160мм
-5%
Свредло за бетон BOSCH SDS plus-5X, 10×100х160мм
Универсално свредло Milwaukee 8x400 мм - 4932471106 Multi-Material, HEX
-10%
Универсално свредло Milwaukee 8×400 мм – 49324711...