Акумулаторен винтоверт Sealey CP108VDDBO, 10.8V, 28Nm НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP108VDDBO
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение на батерията: 10.8 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Обороти на празен ход: 0-400/0-1300 об./мин
  • Честота на удара: 0-6000/0-19500 уд./мин
  • Максимален въртящ момент: 28 Nm
  • Размер на патронника: 10 мм
  • Макс. пробиване в дърво: 20 мм
  • Макс. пробиване в стомана: 8 мм
  • Тегло: 0,85 кг
Ударен винтоверт Sealey CP108VDDBO
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Тип батерия: Li-ion
  • Размер на патронника: 10 мм
  • Тегло: 0,85 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Максимални обороти
Макс. въртящ момент (Nm)
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Бормашина Makita HP457DZ Li-ion “G-Серия” 18 V
-27%
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторна лампа Bosch GLI 12V-330 Professional
Акумулаторна лампа Bosch GLI 12V-330 Professional, 12V е добавен в количката.