Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-502X,158 Nm, Безчетков
Код: 4933479860
Номер в магазина: 237158
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5.0 Ah
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Максимален въртящ момент – 158 Nm
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.2 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт - бормашина DeWALT DCD985N, 18 V, 80 Nm
-13%
Акумулаторен винтоверт – бормашина DeWALT DCD985N, 18...
-3%
Инспекционна камера Bosch UniversalInspect 0603687001
Акумулаторен винтоверт Bosch GSB 18V-65, 06019N3100, 18V
-13%