Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FDD3-0X, 18 V, 158 Nm, Безчетков
Код: 4933479862
Номер в магазина: 249272
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Максимален въртящ момент – 158 Nm
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.2 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ръчен циркуляр Einhell TE-CS18/165-1 Li-Solo, 18 V, 165 мм
-16%
Акумулаторен ръчен циркуляр Einhell TE-CS18/165-1 Li-Solo, 1...
Акумулаторен такер Einhell TE-CN 18LI-Solo, 18 V, 16-22 мм
-16%