Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD2-0, Безчетков ,135 Nm
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: RedLi-ion
  • Въртящ момент: 135 Nm
Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD2-0
Milwaukee (Ударна Бормашина / Винтоверт) проектира и произвежда безчетков двигател POWERSTATE с до 10 пъти по-дълъг живот на мотора и до 60% повече мощност. Новата разузнавателна система REDLINK PLUS осигурява най-съвременната защита срещу претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява производителността на инструмента при натоварване. Батерията REDLITHIUM-ION осигурява до 2,7 пъти повече време на работа, до 22% повече мощност, до два пъти повече живот на батерията и работи по-добре до (-20 ° C) в сравнение с други литиево-йонни технологии. Невероятния размер / дължина на машината е 175мм. Индивидуалната клетка на батерията оптимизира времето за работа на инструмента и осигурява трайност за дълго време. Най-светлото осветление на работното пространство с LED. Метална обръщаща скоба за колан. Гъвкава батерия – работи с всички батерии Milwaukee M18.
Доставя се без куфар, батерии и зарядно!
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на батерията: Li-Ion;
  • Безчетков двигател: ДА;
  • LED осветление: ДА;
  • Режим на ударно пробиване: ДА;
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 550/0 – 2000 min – 1;
  • Удари в минута: 0 – 32 000 min – 1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 65 мм;
  • Въртящ момент: 135 Nm;