Акумулаторен виброшлайф Sealey CP108VDSBO, 10.8 V, 150 мм НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP108VDSBO
Изчерпан
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Скорост на празен ход: 13000 об/мин
  • Размер на подложката: 150 х 100 мм
  • Tегло: 0,54 кг
Полирмашина Sealey CP108VDSBO
Описание:
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Tегло: 0,54 кг
Окомплектовка:
  • 3 х Шкурка
  • 1 х Торба за прах
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло0.54 кг
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.