Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP20VIDX, 20V, 200Nm НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP20VIDX
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Захват: 1/4″
  • Удари в минута: 0-3780 уд./мин
  • Скорост на празен ход: 0-2700 об./мин
  • Максимален въртящ момент: 200Nm
  • Нетно тегло: 1,25 кг
Ударен винтоверт Sealey CP20VIDX
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Захват: 1/4″
  • Нетно тегло: 1,25 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Максимални обороти
Макс. въртящ момент (Nm)
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна ъглова бормашина Makita DA001GZ, 40V, 136Nm + Подарък комплект гедоре Makita E-10883, 221 части
-9%
Акумулаторна ъглова бормашина Makita DA001GZ, 40V, 136Nm + П...
Радио - тонколона Milwaukee M12RCDAB+-0 Solo Bluetooth / CHARGER
-35%
Радио – тонколона Milwaukee M12RCDAB+-0 Solo Bluetooth...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен мултифункционален инструмент BOSCH GOP 18V-28 SOLO