Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW060DSME, 60Nm, 1/4″
Код: TW060DSME
269.96  / 528.00 лв.
Номер в магазина: 251125
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Марка: Makita;
  • Напрежение: 12 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент: 60 Nm;
  • Вид на мотора: четков;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/4″ квадрат;
  • Механични скорости: 1 бр.;
  • Максимални обороти на празен ход: 0 – 2600 min-1;
  • Максимални удари на празен ход: 0 – 3200 min-1;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 1.0 кг.
Акумулаторен гайковерт Makita TW060DSME
Описание:
Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW060DSME е с въртящ момент 60 Nm и се захранва от батерия с напрежение 12 V. Присъединителният размер е 1/4″. Има удобен бутон за реверс с еднакъв въртящ момент и в двете посоки. Машината е подходяща за стандартни болтове M8-M12 и болтове с висока якост на опън M6-M10. Оборотите без товар са 0-2600 об./мин, а честотата на удара 0-3200 уд./мин. Гайковертът разполага с вградена LED светлина, ергономичен дизайн и мека дръжка за захващане, намаляваща умората при работа. Има електрическа спирачка за повишена безопасност и кука на адаптора за батерия, която позволява окачване на колана.
Технически характеристики:
  • Марка: Makita;
  • Напрежение: 12 V;
  • Вид на мотора: четков;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/4″ квадрат;
  • Механични скорости: 1 бр.;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 1.0 кг.
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия BL1041B  (197406-2)
  • 1 х Зарядно устройство DC10SB  (630996-7)
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Соларен прожектор за стена Sealey LED16S, 3.7V, 1600 lm
-10%
-19%