Акумулаторен циркуляр Milwaukee M12FCS442-0, 12 V, 140 мм, 4933493488
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Диаметър на диска: 140 mm
  • Вътрешен отвор: 20 mm
  • Максимална дълбочина на рязане (90°): 46 mm
  • Максимална дълбочина на рязане (45°): 32 mm
  • Фаска: 0 – 50°
  • Вид на мотора: Безчетков
  • Адаптер за прахоулавяне: DEK26
  • Вентилатор за почистване на линията на рязане: Да
  • LED работна светлина: Да
  • Тегло: 2.4 kg
Акумулаторен циркулярен трион Milwaukee M12 FCS442-0
Описание:
Акумулаторен циркуляр Milwaukee M12FCS442-0 предлага изключителна мощност и прецизност в компактен формат. С новоразработен безчетков мотор POWERSTATE™, той осигурява до 25% по-добра производителност в комбинация с батерии M12 HIGH OUTPUT™. Магнезиевата основа намалява теглото и повишава здравината, а вградената LED светлина и въздушна струя поддържат режещата линия ясно видима. Максималната дълбочина на рязане достига до 46 мм, като инструментът без усилие обработва масивна дървесина на пълна дълбочина. Системата DEK26 позволява ефективно прахоуловяне, а платформата FUEL™ гарантира отлична издръжливост, време за работа и защита чрез електрониката REDLINK PLUS™. Циркулярът е съвместим с всички батерии от серията MILWAUKEE M12.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Диаметър на диска: 140 mm
  • Вътрешен отвор: 20 mm
  • Фаска: 0 – 50°
  • Вид на мотора: Безчетков
  • LED работна светлина: Да
  • Тегло: 2.4 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.4 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ударен Винтоверт - Бормашина Milwaukee M18CBLPD-0X, 18 V, 60Nm
-30%