Акумулаторен трион Makita UC011GT101, 40V XGT, 35cm + ПОДАРЪК от Макита България – Батерия XGT BL4040F
Код: UC011GT101
1,089.05  / 2,130.00 лв.
Изчерпан
  • Мощен, безчетков двигател;
  • Спирачка за откат и електрическа спирачка за максимална безопасност на оператора;
  • Ниско ниво на шум и нулеви емисии за комфорт на оператора;
  • Прозорче за маслото за веригата – позволява проверка на нивото на маслото;
  • Индикатор за състоянието на акумулаторната батерия;
  • Удобната предна ръкохватка;
  • Автоматично смазване на веригата;
Акумулаторен трион Makita UC011GT101, 40V XGT, 35cm
Технически характеристики:
  • Напрежение: 40V;
  • Вид на батерията: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • Дължина на шината: 35 cм;
  • Дължина на рязане: 350 мм;
  • Широчина на водача: 1,1 мм;
  • Скорост на веригата: 0-25,5 m/s;
  • Стъпка на веригата: 3/8″;
  • Ниво на шум: 102 dB(A);
  • Обем на масления резервоар: 0,260 л;
  • Размери (ДхШхВ): 445 x 230 x 275 мм;
  • Тегло: 6.8 кг.
Комплектът включва:
  • Машина: MAKITA – UC011GT101;
  • Акумулаторни батерии Makita BL4050 (40V/5.0 Ah): 1 бр.;
  • Зарядно устройство Makita DC40RA: 1 бр.;
  • Водеща шина 35 см: 1 бр.;
  • Верига 3/8“ 1.1 мм: 1 бр.;
  • Предпазител на шината: 1 бр.;
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6.8 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Дължина на шината
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Капацитет на резервоара
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Приставка за тример с четка Milwaukee M18 FOPH-BBA, 4932479985, 122 см
-16%
Приставка за тример с четка Milwaukee M18 FOPH-BBA, 49324799...
Шина за верижен трион Makita 445045655, 45 см, 3/8"
-8%