Акумулаторен сет 2 машини Milwaukee M18FPP2AA2-502X
Купи сtbi bank logo
1. Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 FDD2-0
Предимства:
  • Безчетков мотор с нов дизайн, който увеличава мощността на машината с до 40 %;
  • Redlink plus-интелигентна система за предотвратяване на претоварване на машината и батерията;
  • Изключително компактен дизайн с дължина 175 мм за достъп в тесните пространства;
  • Нов патронник с по-добър захват;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 135 Nm
  • Обороти на празен ход: 0-550/0-2000 min-1
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 16 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 89 мм
  • Брой степени: 2
  • Обхват на патронника: 13 мм
  • Тегло: 2,1 кг
2. Акумулаторен Прободен Трион – Зеге Milwaukee M18FBJS-0 с регулиране на оборотите
Предимства:
  • Мощен POWERSTATE ™ мотор за бързо рязане, дълъг живот на инструмента и до 32 m в 19 mm OSB;
  • 5-степенно махало за увеличаване на производителността на рязане;
  • Система FIXTEC за бърза и лесна смяна на острието;
  • Разполага с вентилатор за прах, който запазва линията на рязане от дървесен прах;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет откос: 45°
  • Maкс. капацитет на рязане в алуминий: 19 mm
  • Maкс. капацитет на рязане в стомана: 10 mm
  • Maкс. капацитет на рязане в дърво: 100 mm
  • Махало: Да
  • Настройки на махалото: 4
  • Дължина на размах: 25 mm
  • Тегло с батерия: 2.8 kg
3. Акумулаторни батерии Milwaukee M18 B5 5.0Ah – 2бр
4.  Бързо зарядно устройство Milwaukee M12-18FC  – 1бр
5. HD box Куфар за инструменти – 2бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5 кг
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторни машини Milwaukee M12FPP2A-422P
-16%