Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18ONEFSZ-502X
Код: 4933478294
Номер в магазина: 220730
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Дължина на хода: 32 мм
  • Макс. дълбочина на рязане в алуминий: 25 мм
  • Макс. дълбочина на рязане в мека дървесина: 300 мм
  • Макс. дълбочина на рязане в стомана: 20 мм
  • Тегло: 3.8 кг
Описание:
Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18ONEFSZ-502X предлага висока производителност и удобство при работа. Работещ с напрежение 18 V, той разполага с дължина на хода от 32 мм, което осигурява ефективни и прецизни резове в различни материали. Инструментът е оборудван с технология ONE-KEY™, която позволява Bluetooth® свързване за оптимизация на инструмента според конкретните приложения. Тази функция включва възможности за проследяване и сигурност на инструмента, както и дистанционно заключване за допълнителна защита. ONE-KEY™ също така предоставя три персонализирани настройки в паметта на инструмента, което улеснява бързото и лесно превключване между различни конфигурации. Регулируемият мек старт на триона осигурява по-точно стартиране на рязане, минимизирайки тракането на острието и подпомагайки постигането на по-чисти и бързи срезове. Автоматичната спирачка е проектирана да спира острието след пробиване на материал, предотвратявайки случайни срязвания на съседни материали. Сабленият трион е съвместим с всички батерии MILWAUKEE® M18™.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Дължина на хода: 32 мм
  • Тегло: 3.8 кг
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия M18 B5
  • 1 х Зарядно устройство M12 – 18 FC
  • 1 х Куфар
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-15%
Акумулаторна прахосмукачка DeWALT DCV586MN, 18V / 54 V, за сухо и мокро почистване
-34%