Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18CSX-502X
Код: 4933478291
802.79  / 1,570.12 лв.
Изчерпан
Техническа характеристика:
• Напрежение: 18 V
• Капацитет на батерията: Li-Ion, 5.0 Ah
• Обороти на празен ход: 0-3000 spm
• Ход на ножа: 28.6 mm
• Дълбочина на рязане в дърво: 300 mm
• Дълбочина на рязане в стомана: 25 mm
Доставя се с 2x 5.0Ah литиево-йонни батерии, бързо зарядно устройство и куфар.
Устойчива метална висяща кука за рафт за управление на работното пространство и безопасност.
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-19%
Акумулаторен верижен трион Bosch Professional GKE 18V-40 060...
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 BLIDRC-402C, 18 V, 190 Nm, 4933492840
-10%