Акумулаторен ръчен циркуляр за дърво Milwaukee M18FCSG66-121C / ф190мм
Код: 4933471195
Номер в магазина: 234126
Купи сtbi bank logo
Окомплектовка:
  • 1 x Акумулаторна батерия Milwaukee M18 HB12
  • 1 x Бързо зарядно устройство Milwaukee M12-18 FC
  • 1 x Нож за трион
  • 1 x Странична преграда
Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18FCSG66-121C
Описание:
Акумулаторен ръчен циркуляр за дърво Milwaukee M18FCSG66-121C е с безчетков POWERSTATE мотор с 5800 об/мин на празен ход. С интелигентна система, която предотвратява претоварването на машината и батерията за постигане на максимална производителност. Осигурява прецизно рязане с наличието на LED светлина и диаметър на дискаот 190мм. Максималната дълбочина на рязане при 90° е 66 мм, а при 45° е 48 мм. С възможност за рязане на 750 парчета 90 mm x 45 mm борови шпилки с едно зареждане на батерията от 12,0 Ah. Машината е съвместима с водеща релса MILWAUKEE®, което позволява потребителя да прави прави точни разрези в листов материал с минимално време за настройка. Оборудван и с издръжлива метална кука за окачване на греди за управление на работното пространство и безопасност. Разполага с вакумен адаптер, чрез който да се свърже с прахоуловител.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 12.0Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Максимална дълбочина на рязане при 90°: 66 мм
  • Дълбочина на рязане при 45°: 48 мм
  • Възможност за рязане под ъгъл: до 56°
  • Размери на диска: 190 x 30 мм
  • Тегло: 5.6 кг
Окомплектовка:
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6 кг
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен винтоверт DeWalt DCD85ME2GT, 18V, 112Nm
-20%
Акумулаторен ударен винтоверт DeWalt DCD85ME2GT, 18V, 90 Nm
Комплект ъглошлайф и ударен винтоверт DeWALT DCK2080P2T
-7%