Акумулаторен безчетков ръчен циркуляр Milwaukee M12CCS44-0 / 140 мм
Код: 4933448225
Номер в магазина: 210563
Купи сtbi bank logo
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на острието: 140 мм
  • Размер на отвора: 20 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (@ 45 °): 33 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (@ 90 °): 44 мм
Производител: Milwaukee
Moдел: M12CCS44-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло БЕЗ батерии и зарядно.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Магнезиевата обувка намалява теглото и увеличава издръжливостта.
Техническа характеристика:
Тип батерия: Li-ion
Диаметър на острието: 140 мм
Размер на отвора: 20 мм
Ниво на звукова мощност: 93.0 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3.0 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 82,0 dB (A)
Вибрация (триониране на дърво): 1,46 m / s²
Вибрационна несигурност (разпиляване на дърво): 1,5 m / s²
Напрежение: 12V
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект акумулаторни инструменти Milwaukee M12 FPP2AQ-402X, 12V
-43%
Комплект акумулаторни инструменти Milwaukee M12 FPP2AQ-402X,...
-36%