Акумулаторен прободен трион Milwaukee M18FJS-502X, 18 V, 25 мм, 4933464727
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 0 – 3500 min-1
  • Ход на ножа: 25 mm
  • Максимална дълбочина на рязане в дърво: 135 mm
  • Максимална дълбочина на рязане в метал: 10 mm
  • Максимална дълбочина на рязане в алуминий: 19 mm
  • Махално отклонение: 5 степени
  • Осветление: LED
  • Шум: 88.68 dB
  • Тегло: 2.9 kg (с батерия M18 B5)
Акумулаторно зеге Milwaukee M18 FJS-502X
Описание:
Акумулаторен прободен трион Milwaukee M18FJS-502X е мощен и ефективен инструмент, захранван от 18V батерия от серията M18 на MILWAUKEE. С една 5.0 Ah батерия можете да изрежете до 32 метра OSB плоскост с дебелина 19 мм, което осигурява висока производителност при работа. Трионът е оборудван с безчетковия мотор POWERSTATE, осигуряващ до 3500 оборота в минута без натоварване, гарантирайки бързо и точно рязане. Една от ключовите му характеристики е патентованата система FIXTEC за лесна и бърза смяна на ножовете, както и безключовото регулиране на ъгъла на рязане от 0 до 45°, което добавя гъвкавост в работата. За по-добра видимост трионът разполага с LED подсветка, която осветява работната зона и може да бъде изключвана ръчно при нужда. Вграден вентилатор за издухване поддържа линията на рязане чиста от прах и стърготини, осигурявайки по-прецизна работа. Трионът предлага 5 степени на махаловидно движение, което значително повишава ефективността на рязане. Интелигентната система REDLINK PLUS осигурява защита срещу претоварване на инструмента и батерията, за по-голяма надеждност и дълъг живот. Допълнително, сваляемата подложка предпазва деликатните повърхности при рязане на по-меки материали. С технологията FUEL, която обединява безчетковия двигател POWERSTATE, батерията REDLITHIUM и интелигентната електроника REDLINK PLUS, този трион предлага изключителна мощност, дълъг експлоатационен живот и висока ефективност при всякакви приложения.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Ход на ножа: 25 mm
  • Осветление: LED
  • Шум: 88.68 dB
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 18V, 5.0Ah (M18 B5)
  • 1 х Зарядно устройство
  • 1 х Нож за прободен трион
  • 1 х Куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.