Акумулаторен пистолет за горещ въздух Makita DHG180RT, 18 V
Код: DHG180RT
386.54  / 756.01 лв.
Номер в магазина: 257912
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости:
  • Дебит I-ва скорост: 200 l/min
  • Работна температура: 550 °C
  • Размери (Д х Ш х В): 168 x 79 x 251 mm
  • Тегло: 1.3 kg
Пистолет за горещ въздух Makita DHG180RT
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости:
  • Работна температура: 550 °C
  • Тегло: 1.3 kg
Окомплектовка:
  • 1 х Акумулаторна батерия BL1850B, 18V, 5.0Ah
  • 1 х Зарядно устройство DC18RC
  • 1 х Накрайник с широк отвор
  • 1 х Редуцираща дюза
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Шило SDS-max Makita D-34182, 400мм
-29%
Потопяема помпа / мръсна вода Makita PF1010, 240 l/min
-17%