Акумулаторен пистолет Milwaukee C18PCG/310C-201B
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
  • Напрежение: 18V
  • Доставено зарядно: 40 мин
  • Макс. натискаща сила: 4500 N
Производител: Milwaukee
Moдел: C18PCG310C-201B
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
На борда габарит на гориво и LED светлина.
До 4500 N сила. Минимум 40% по-висок от сегашния заварен пистолет Milwaukee®.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M18 ™.
Техническа характеристика:
Тип батерия: Li-ion
Напрежение: 18V
Доставено зарядно: 40 мин
Макс. натискаща сила: 4500 N
Брой на доставените батерии: 1
Ниво на звукова мощност: 79 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 68 dB (A)
Настройки за скорост: 6
Ниво на вибрация: <2,5 m / s²
Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²
Тегло (с батерия): 2,3 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ъглошлайф DeWALT DCG460NK, 54 V, 230 мм
-8%
Комплект акумулаторни машини DeWALT DCK377P3T, 18 V, DCD708, DCF809, DCH273
-30%
Комплект акумулаторни машини DeWALT DCK377P3T, 18 V, DCD708,...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторна ножица за храсти BOSCH EasyShear 3,6V