Акумулаторен перфоратор SDS-plus Milwaukee M28CHPX-0X / 4933451029
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение на батерията: 28 V
  • Сила на удара: 4.1 J
  • Диаметър на пробив
Производител: Milwaukee
Moдел: M28 CHPX-0X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с куфар без батерии и зарядно устройство.
Описание:
Техническа характеристика:
Акумулаторна батерия: LI-Ion
Напрежение на батерията: 28 V
Сила на удара: 4.1 J
Диаметър на пробиване, в стомана: 13 мм
Диаметър на пробиване, в бетон: 28 мм
Максимален диаметър на отвора в дърво: 30 мм
Светодиодна индикация за зареждане на батерията: Да
Електронна защита на акумулаторните клетки: Да
Ръкохватка с покритие от еластолан: Да
Допълнителна ръкохватка: Да
Режим на работа: Пробиване, ударно пробиване, къртене
Безчетков мотор: Да
Антивибрационна система: Да
Дълбочинен ограничител: Да
Тегло: 4.7 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
Режими на работа
Сила на удара ( J )
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен такер Milwaukee M18 FRCN45-302X, 18V, 19-45 мм, 4933498169
-22%
Акумулаторен такер Milwaukee M18 FRCN45-302X, 18V, 19-45 мм,...
Фенер Ledlenser P5 Core 502599, 150 lm
-13%