Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18FHX-0X, 18V, SDS-plus, 2.5J
Код: 4933478888
Номер в магазина: 265343
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удара: 2.5 J
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 26 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 28 мм
  • Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон: 6 – 20 мм
  • Тегло: 3.4 кг
Безчетков перфоратор Milwaukee M18FHX-0X
Описание
Доставя се без батерии и зарядно устройство в HD куфар!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Енергия на удара: 2.5 J
  • Тегло: 3.4 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Режими на работа
Сила на удара ( J )
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен такер Milwaukee M18FN16GA-0X, 18V, 15GA, 32/64мм
-20%
Акумулаторен такер Milwaukee M18FN16GA-0X, 18V, 16GA, 32/64м...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен ударно-пробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-60 C SOLO