Акумулаторен перфоратор Milwaukee M12FHAC16-0X, 12V, SDS-plus, 1.15J, 4933499184
Код: 4933499184
Номер в магазина: 269150
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Захват: SDS-Plus
  • Вид батерия: Li-ion
  • Енергия на пробиване: 1.15 J
  • Максимално пробиване на бетон: 16 мм
  • Максимално пробиване на стомана: 10 мм
  • Максимално пробиване на дърво: 13 мм
  • Оптимален капацитет на пробиване в бетон:  5- 12 мм
  • Съвмстим с прахоуловител: M12 UDEL
  • Тегло с M12 HB5: 2,3 кг
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M12 FHAC16-0X
Описание:
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M12FHAC16-0X е компактен и балансиран 12V инструмент с ударна енергия 1,15 J, идеален за работа в тесни пространства. Предлага 4 режима на работа, които осигуряват максимална гъвкавост за различни задачи. Антивибрационната система (AVS) намалява умората и излагането на вибрации, а допълнителната антивибрационна странична ръкохватка още повече подобрява комфорта при работа. Перфораторът е оптимизиран за пробиване с удар до 12 мм диаметър. Платформата FUEL™ съчетава безчетков мотор POWERSTATE™, батерии REDLITHIUM™ и електронна система REDLINK PLUS™ за изключителна мощност, време на работа и издръжливост в компактен размер. Гъвкавата батерийна система е съвместима с всички батерии от серията MILWAUKEE® M12™, позволявайки използване на налични батерии.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Захват: SDS-Plus
  • Вид батерия: Li-ion
  • Енергия на пробиване: 1.15 J
  • Тегло с M12 HB5: 2,3 кг
Окомплектовка:
1 х HD Куфар
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.3 кг
Марка
Режими на работа
Сила на удара ( J )
Максимални обороти
Батерии в комплекта
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.