Акумулаторен лентов трион Milwaukee M18FBS127DO-0C, 18 V, 127 мм, 4933498311
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Дължина на острието: 1140 мм
  • Капацитет на рязане: 127 x 127 мм
  • Тегло: 5.8 кг
Лентов банциг Milwaukee M18 FBS127DO-0C
Описание:
Акумулаторен лентов трион Milwaukee M18FBS127DO-0C работи с напрежение 18V и разполага с острие с дължина 1140 мм, което позволява рязане на материали с размери до 127 x 127 мм. Системата за двойно активиране е важна функция за безопасност, изискваща двете ръце на оператора да са върху инструмента – трионът автоматично спира когато едната ръка бъде отстранена. Четиристепенният режим на скорост позволява избор на оптимална скорост според материала и вида на среза. Технологията ONE-KEY дава възможност за проследяване на инструмента и управление на сигурността през мобилно приложение. Функцията Cut-stop предпазва от повреди при прекъсване на реза. Тънкият изцяло метален корпус на двигателя осигурява издръжливост и компактност за работа в тесни пространства. LED осветлението на работната зона подобрява видимостта за прецизни срезове дори при слабо осветление. Трионът е част от батерийната система MILWAUKEE M18, съвместим с всички батерии от серията.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Дължина на острието: 1140 мм
  • Тегло: 5.8 кг
Окомплектовка:
  • 1 х Куфар Kitbox
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6 кг
Марка
Батерии в комплекта
Мощност акумулатор (V)
Допълнителни функции
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен винтоверт Stanley SFMCD715D2K, 18 V, 2 Ah
-5%
Акумулаторен ударен винтоверт Stanley SFMCD715D2K, 18 V, 2 A...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен безчетков ударен винтоверт Milwaukee M18 FID2-0X 18 V, 226 Nm