Акумулаторен комплект винтоверти MILWAUKEE M12FPP2A2-5253X
Код: 4933492513
Номер в магазина: 238749
Купи сtbi bank logo
  • Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12 FPD2-0
  • Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M12 FID-0
  • Акумулаторни батерии Milwaukee M12 HB5 5.0Ah – 2бр
  • Акумулаторни батерии Milwaukee M12 HB2.5 2.5Ah – 1бр
  • Бързо зарядно устройство Milwaukee M12 C12 C – 1бр
  • Куфар за съхранение – 1бр
Акумулаторен сет 2 машини Milwaukee M12FPP2A2-5253X включва:
1. Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12 FPD2-0
Предимства:
  • С безчетков двигател POWERSTATE ™ осигурява повече мощност в по-компактен размер, с дължина само 152 мм за лесен достъп в тесни пространства.
  • Ярко LED осветление на работното пространство.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • LED осветление: ДА;
  • Режим на ударно пробиване: ДА;
  • Честота на удара: 0 – 6 750/25 500 min – 1;
  • Максимални обороти: 0 – 450/1700 min – 1;
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм;
  • Макс. пробиване (зидария): 13 мм;
  • Макс. пробиване (дърво): 35 мм;
  • Макс. въртящ момент: 45 Nm;
  • Ниво на звукова мощност: 100 dB (A);
2. Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M12 FID-0
Предимства:
  •  Вграден безчетков двигател POWERSTATE ™ с по-бърза скорост в по-компактен размер от 130 мм.
  •  ¼˝ Шестнадесетичен патронник за бърза и лесна смяна на бита.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Тип двигател: Безчетков;
  • Скорост на въздействие: 0 – 4000 ipm
  • Макс. диаметър на болта: M14
  • Макс. въртящ момент: 147 Nm