Акумулаторен комплект машини MILWAUKEE M18FPP4D-555T
Купи сtbi bank logo
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0X,158 Nm, Безчетков
Предимства:
  • Осигурява висока производителност, благодарение на 158Nm въртящ момент;
  • 13мм безключов патронник осигурява бързата смяна на инструментите;
  • С ярка LED работна светлина за по-прецизна работа и индикатор за нивото на батерията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Автоматично спиране: Да
  • LED светлина: Да
  • Дължина на инструмента: 175 мм
  • Тегло 1,7кг
2. Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18BLHX-0
Предимства:
  • С мощен ударен механизъм и конструкция на безчетковия мотор осигуряват 2,3 J енергия на удара;
  • Ергономичен компактен дизайн за по-голям комфорт на потребителя при продължителна работа;
  • FIXTEC™ система за безключова смяна на патронник между SDS-Plus и 13 mm метален патронник;
  • Антивибрационна странична дръжка за по-ниско излагане на вибрации;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Вид батерии: Li-ion;
  • Дръжка: SDS-Plus;
  • Въртене [rpm]: 0-1400;
  • Двигател безчетков: да;
  • Честота на удара [bpm]: 0-5100;
  • Енергия на удара: 2,3J;
  • Диаметър на пробиване в бетон/дърво: 26мм
  • Ниво на звукова мощност: 101.7(DB(A));
  • Тегло: 3.5кг.
3. Milwaukee акумулаторен фенер L4 FMLED-301 LED USB – 800 лумена, IP67
  • С висококачествено TRUEVIEW™ осветление – 800 лумена с 150 м разстояние на лъча;
  • Удобно зареждане на REDLITHIUM™ вътрешна батерия благодарение на USB кабел;
  • Възможно е и AC зареждане, чрез щепсел;
  • С високо ниво на защита от прах и влага IP67;
  • Напрежение: 4 V
  • Разстояние на лъча: 150 м;
  • Брой режими на работа: 2;
  • Яркост (lm): 800 lm;
  • Степен на защита: IP67;
  • Тегло: 0.2 кг.
4. Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FMTIW2F12-0, 18V, 745Nm
  • Гайковертът е с компактен дизайн с обща дължина от само 152 мм е идеален за приложения в тесни пространства;
  •  Автоматичното изключване предотвратява използването на въртящ момент по-голям от 47 Nm за ръчно затягане, за да се предотврати прекомерно затягане;
  • Работи с всички батерии Milwaukee M18;
  • Напрежение: 18 V;
  • Максимален въртящ момент: 745 Nm;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1200 min – 1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1950 min – 1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2575 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1325 min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 900 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2100 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 3100 min-1;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 2.3 кг.
5. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125X-0, 18V, 125мм
  • Подходящ е за работа с неръждаема стомана и алуминий, и за отстраняване на ръжда и боя;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Двигател безчетков: да
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1
  • Диаметър на колелото: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм
  • Съвместимост: С всички батерии M18™
  • Защита от удар: да
  • Тегло: 2.7 кг
6. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18HB5.5 18V 5.5Ah Li-ion – 1бр
7. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™ – 2бр
8. USB батерия L4 B3 MILWAUKEE 3Ah – 1 бр
9. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло20 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ъглошлайф DeWALT DCG408NT, 18V, 125мм
-11%