Акумулаторен инструмент за кримпване Milwaukee M12HPT-202C U-KIT
Код: 4933443110
Номер в магазина: 235819
Купи сtbi bank logo
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M12HPT-202C;
  • Акумулаторни батерии M12B2 (12V/ 2.0 Ah): 2 бр.;
  • Бързо зарядно устройство за C12 C: 1 бр.;
  • U-профилни челюсти (16/20/25 mm): 3бр.;
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне Kitbox: 1 бр.
Описание:
Акумулаторен инструмент за кримпване Milwaukee M12HPT-202C U-KIT е най-малкият и лек инструмент за преса в бранша, тежи само 1,8 кг за по-голям комфорт на потребителя. Патентованата операция с една ръка позволява работа в тесни пространства и труднодостъпни зони. Индикатор за натискане: осигурява визуално потвърждение на качествена връзка. Изключителен обхват на пресоване до 35 мм метални и 40 мм композитни тръби. Комуникация между батерията и инструмента: в случай на изтощена батерия, цикълът на пресоване не започва, за да предотврати непълно пресоване. Предпечатната проверка на батерията гарантира, че всеки цикъл на пресоване е завършен. Има четиристепенен, прецизен индикатор за състоянието на батерията. Машината е с дългосрочна надеждност, гарантира най-високо качество на работа – до 40 000 цикъла до първото калибриране. Това означава, че инструментът може да работи без настройка до 40 000 цикъла. REDLINK ™ електроника за защита от претоварване в инструмента и батерията. Индивидуалният мониторинг на клетките на акумулатора оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дълготрайността на неговата употреба. Батерията REDLITHIUM-ION™ осигурява до 2 пъти по-дълго време на работа, до 20% повече мощност, до 2 пъти по-дълъг живот на батерията и по-добра работа при -20 °C в сравнение с други Li-Ion технологии. Гъвкавата батерийна система, гарантира възможността за работа с всички батерии Milwaukee® M12.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah;
  • Сила на натискане: 19 kN;
  • Максимален диаметър на пресоване за метални тръби: 35 мм;
  • Максимален диаметър на пресоване за композитни тръби: 40 мм;
  • Съвместимост: С всички батерии M12™;
  • Ниво на шум: 86,5 dB;
  • Тегло: 1.8 кг.
Комплектът включва: