Акумулаторен гайковерт Milwaukee M12FSCIWF38-0, 12 V, 305 Nm, ⅜″, 4933498969
Код: 4933498969
Номер в магазина: 274186
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Макс. въртящ момент (развиване): 305 Nm
  • Макс. въртящ момент (затягане): 271 Nm
  • Захват: ⅜″ квадрат, с фрикционен пръстен
  • Брой скорости: 4
  • Тегло: 0.91 кг
Акумулаторен ударен гайковерт Milwaukee M12 FSCIWF38-0
Описание:
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M12FSCIWF38-0 работи с 12 V батерия и е оборудван с ⅜″ квадратен захват с фрикционен пръстен за бърза смяна на вложките. Осигурява въртящ момент до около 271 Nm при затягане и до 305 Nm при развиване. Разполага с функция за автоматично ограничаване на въртящия момент при затягане до приблизително 14 Nm, предотвратяваща презатягане. Компактният корпус с дължина около 114 мм осигурява отлична маневреност. Моделът предлага четири режима на работа „DRIVE CONTROL“ за прецизно регулиране на мощността според задачата, както и три LED светлини за ефективно осветяване на работната зона.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Брой скорости: 4
  • Максимален диаметър на болта: M16
  • Дължина: 114 мм
  • Тегло: 0.91 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло0.9 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен ударен гайковерт Milwaukee M12 CIW14-0, 12V , 56Nm , 1/4