Акумулаторен динамометричен гаечен ключ Milwaukee M12 ONEFTR12-201C, 12 V, 203,4Nm
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Точност: CW ±2%, CCW ±3%
  • Макс. въртящ момент: 203.4 Nm
  • Диапазон на въртящия момент: 16.9 – 203.4 Nm
  • Захват: 1/2″ квадрат
  • Ниво на звукова мощност: 93.84 dBA
  • Дължина: 596,9 мм
  • Тегло (ЕРТА): 2.6 кг
Акумулаторен гаечен ключ Milwaukee M12 ONEFTR12-201C
Описание:
Акумулаторен динамометричен гаечен ключ Milwaukee M12 ONEFTR12-201C осигурява до 50% по-бърз монтаж в сравнение с ръчните инструменти. Това позволява на потребителя да завършва задачите по-ефективно и с по-малко усилия. С мощен безчетков мотор POWERSTATE™, батерията REDLITHIUM™ и електронният интелект REDLINK PLUS™ осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост. Предлага обхват на въртящия момент от 16.9 Nm до 203,4 Nm с точност в рамките на ±2%. Това гарантира надеждно затегване на крепежни елементи с критичен въртящ момент и предотвратява прекомерно или недостатъчно затегване. С ONE-KEY™ технологията потребителят може да отчита въртящия момент, като предоставя данни за въртящия момент и адаптивни отчети за инспектори или собственици, което подобрява проследяването и документирането на работата. Разполага с регулируем въртящ момент на изтичане, който позволява контрол на изходния въртящ момент на инструментите през двигателя. С четири режима на измерване на въртящия момент: ft-lb, in-lb, Nm и Kg-cm. Инструмента е достъпен на шест езика, включително английски, испански и френски. Четири режима на уведомяване, че инструментът достига, отговаря или надвишава целевия въртящ момент (звуков, LED, LCD и вибрационен). Закрепването става лесно в две стъпки: Дръпнете спусъка, докато инструментът спре преди целевата стойност на въртящия момент, след което довършете ръчно, за да достигнете целевия въртящ момент.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Точност: CW ±2%, CCW ±3%
  • Захват: 1/2″ квадрат
  • Дължина: 596,9 мм
  • Тегло (ЕРТА): 2.6 кг
Окомплектовка:
  • 1 x C12 C зарядно устройство
  • 1 x M12 B2 батерия
  • 1 х Куфар Kitbox
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4 кг
Марка
Батерии в комплекта
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект акумулаторни машини DeWALT DCK212D2T, 12 V, DCD701, DCE089
-19%
Комплект акумулаторни машини DeWALT DCK212D2T, 12 V, DCD701,...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен ударен винтоверт Bosch GSB 18V-50, 18 V