Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18BLCS66-0, 190мм
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на острието: 190 мм
  • Размер на отвора: 30 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (45 °): 48 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (90 °): 66 мм
  • Ниво на звукова мощност: 94.2 dB (A)
  • Несигурност на нивото на звуковата мощност: 3 dB (A)
  • Ниво на звуково налягане: 83.2 dB (A)
  • Вибрация (рязане на дърво): 2,0 m /s²
  • Вибрационна несигурност (рязане на дървесина): 1,5 m /s²
  • Тегло (с батерия): 4.30 кг
Акумулаторен циркулярен трион Milwaukee M18 BLCS66-0
Описание:
Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18BLCS66-0 с 190 мм острие предоставя изключителни възможности за рязане. Със своите 66 мм дълбочина на рязане, този трион може да прорязва три 19 мм OSB плоскости, което го прави изключително мощен инструмент. Предлага електронна защита от претоварване REDLINK™ и гарантира, че и инструментът и батерията работят с максимална ефективност и издръжливост. Батерийният пакет REDLITHIUM™ осигурява продължителна работа, а индивидуалният мониторинг на батерийните клетки гарантира дълъг експлоатационен живот. Металната кука позволява удобно окачване на инструмента на греди. С вградената LED светлина, вие можете лесно да осветите работното пространство за по-добра видимост. С вакуумен адаптер, който пасва към всички прахоуловители на MILWAUKEE®. Гъвкавата система от батерии позволява използването му с всички батерии от серия M18™ на MILWAUKEE®.
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на острието: 190 мм
  • Размер на отвора: 30 мм
  • Тегло (с батерия): 4.30 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4.3 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен ударно-пробивен винтоверт Bosch GSB 18V-50