Акумулаторен безчетков саблен трион Milwaukee M12CHZ-202X
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
  • Доставено зарядно: 40 мин
  • Дължина на хода: 15,9 мм
Производител: Milwaukee
Moдел: M12CHZ-202X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с  2 x 2.0Ah литиево-йонни батерии, зарядно устройство и куфар.
Техническа характеристика:
Капацитет на батерията: 2.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Доставено зарядно: 40 мин
Дължина на хода: 15,9 мм
Без скорост на натоварване на товара: 0 – 3000 spm
Ниво на звукова мощност: 93,9 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 82,9 dB (A)
Вибрация (рязане): 5,7 m / s²
Вибрационна несигурност (рязане): 1,5 m / s²
Вибрация (рязане на дървена греда): 6,52 m / s²
Напрежение: 12V
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-28%