Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125X-0X, 18V, 125мм
Код: 4933478428
Номер в магазина: 234136
Купи сtbi bank logo
Окомплектовка:
  • 1 х Предпазител
  • 1 х Щипка
  • 1 х Пластмасов куфар за пренасяне HD Box
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125X-0X
Доставя се в куфар, без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1;
  • Диаметър на колелото: 125 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Защита от удар: да;
  • Тегло: 2.7 кг.
Окомплектовка:
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Диаметър на диска (мм)
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен прободен трион - зеге DeWALT DCS335N, 18V ВТОРА УПОТРЕБА
-19%