Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FHSAG125XB2-0X, 18V, 125мм
Код: 4933493415
Номер в магазина: 264563
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-Ion High Output;
  • Тип двигател: безчетков;
  • Обороти на празен ход: 0 – 9000 min – 1;
  • Диаметър на режещия диск: 125 мм;
  • Размер на вътрешния отвор: 22.23 мм;
  • Дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Размер на шпиндела: М14;
  • Функция за блокиране на линията: ДА;
  • Защита от претоварване: ДА;
  • Защита от удар: ДА;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Размери (ДхШхВ): 475 х 138 х 370 мм;
  • Тегло: 2.2 кг.
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FHSAG125XB2-0X
Описание:
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FHSAG125XB2-0X е с напрежение 18 V и диаметър на режещия диск 125 мм. Има антивибрационна странична дръжка за по-ниски вибрации. С незаключващ се предпазен превключвател с функция за блокиране, за да се предотврати автоматичното стартиране. Има сменяем предпазител за прах, за да се предотврати влизането на отпадъци, удължавайки живота на мотора.Тънкият дизайн на корпуса и перфектният баланс дават на потребителя усещане за ниско тегло на машината, увеличавайки максимално ефективността на работа. Системата RAPIDSTOP ™ спомага за бързото спиране на острието за по-малко от 2,5 секунди и най-добра защита. Новото поколение POWERSTATE  двигател, електрониката REDLINK PLUS ™ и батерията REDLITHIUM ™ HIGH OUTPUT осигуряват отлична производителност, дълготрайност и време за работа в приложения с голямо търсене. Функцията LINE-LOCK-OUT предотвратява автоматичното му стартиране. Антивибрационната странична дръжка помага за по-ниски вибрации и технология на гайките FIXTEC служи за смяна на острието без инструменти. Безключово и бързо регулиране на 150 мм защитния капак за изключителна производителност на рязане. Ъглошлайфът разполага със сваляща се капачка за прах, която предотвратява навлизането на прах и отломки в двигателя, удължавайки живота му. Гъвкава батерийна система – работи с всички батерии M18™.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип двигател: безчетков;
  • Дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Размер на шпиндела: М14;
  • Защита от претоварване: ДА;
  • Защита от удар: ДА;
  • Тегло: 2.2 кг.
Комплектът включва:
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне MILWAUKEE Heavy Duty Box: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Диаметър на диска (мм)
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт Kielder KWT-002-17 3/8'' 18V 2 x 2.0Ah Li-ion - 220Nm Brushless
-20%