Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee HD18AG115-0 / 4933411210
Код: 4933411210
280.79  / 549.18 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V
  • Диаметър на диска: 115 мм.
  • Максимална дълбочина на рязане: 28 мм.
Производител: Milwaukee
Moдел: HD18 AG115-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Описание:
Техническа характеристика:
Напрежение: 18 V
Диаметър на диска: 115 мм.