Фреза за канали Milwaukee AGV12-125X DEC-SET, 1200 W / 4933448020
Код: 4933448020
Номер в магазина: 212064
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 1200 W
  • Диаметър на диска: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 28 мм
Производител: Milwaukee
Модел: AGV12-125X DEC-SET – 4933448020
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Мощният 1200 W “PROTECTOR-MOTOR”  мотор е с епоксидно защитно покритие на ротора и статора. AGV12-125X DEC-SET е професионален ъглошлайф с приставка за прахоулавяне, позволяваща лесно присъединяване на машината към прахосмукачка. Приставката позволява регулиране на дълбочината на рязане от 5 до 28мм.  Вградения електронен блок обединява няколко функции – плавен пуск, защита от претоварване и защита от повторно включване при спиране на захранването. Предпазния съединител предпазва потребителя от обратен удар при заклинване на диска.
Техническа характеристика:
Мощност: 1200 W
Диаметър на диска: 125 мм
Тегло: 2.4 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-21%
Ъглошлайф Bosch GWS 7-125 0601388108
tbi bank loading
моля изчакайте
Инверторен заваръчен апарат Deca SIL 415 , 3 kW , 150A