Ъглошлайф Milwaukee AGV21-230GEX, 2100 W, 230 мм / 4933402304
Код: 4933402304
469.18  / 917.64 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 2100 W
  • Диаметир на диска: 230 мм
  • Макс. дълбочина на рязане: 68 мм
Производител: Milwaukee
Модел:  AGV21-230GEX – 4933402304
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Мощен, 2100 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с епоксидна смола и тежка защита на намотките за удължен живот на инструмента. Автобалансър за силно намалена вибрация на лоши дискове. Корпус на мотора, оборудван с AVS, и допълнителна AVS странична дръжка за по-удобно управление и по-малко натоварване на ставите на тялото. 7 позиционна главна дръжка. Мек старт за плавно стартиране. Фланец гайка FIXTEC ™ за бърза и лесна смяна на дискове. Предпазен предпазител за бързо спускане за лесно регулиране. Автоматични подстригващи се въглеродни четки. 4 м гумен кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 2100 W
Диаметир на диска: 230 мм
Тегло: 5.4 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Ръчен циркуляр Makita HS7601 , 1200 W , Ø 190 mm