Ъглошлайф Milwaukee AGV17-150XC DMS, 1750 W ANGLE GRINDER WITH AVS / 4933432250
Код: 4933432250
374.38  / 732.22 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 1750 W
  • Диаметър на диска: 150 мм
Производител: Milwaukee
Модел:   AGV17-150XC DMS – 4933432250
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Мощен, 1750 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с покритие от епоксидна смола и защита от силно намотка за увеличаване на живота на инструмента. Постоянна силова електроника с мек старт за плавно стартиране. Устойчив на спукване и предпазител без инструменти за най-добра защита на потребителите и бързо регулиране. Гайка FIXTEC ™ за смяна на дискове без инструменти. Функция за изключване на линия за предотвратяване на автоматично стартиране след прекъсване на захранването. Термична защита от претоварване, за да се предотврати прегряване. Предпазен съединител за защита на потребителя от наранявания при откат. Антивибрационна странична дръжка за по-ниска вибрация. 4 м гумен кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 1750 W
Диаметър на диска: 150 мм
Максимална дълбочина на рязане: 44 мм
Тегло: 3.0 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Прободен трион- зеге Bosch GST 150BCE , 780 W