Ъглошлайф Milwaukee AGV15-125XC, 1550 W, 125 мм / 4933428120
Код: 4933428120
325.18  / 636.00 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 1550 W
  • Диаметър на диска: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм
Производител: Milwaukee
Модел:  AGV15-125XC -4933428120
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Milwaukee AGV15-125XC е професионален ъглошлайф с мощен 1550 W “PROTECTOR-MOTOR”  мотор с епоксидно защитно покритие на ротора и статора.  Иновативната FIXTEC гайка позволява смяната на диска без инструменти. Вградения електронен блок обединява няколко функции – плавен пуск, защита от претоварване и защита от повторно включване при спиране на захранването. Предпазния съединител предпазва потребителя от обратен удар при заклинване на диска. Антивибрационната ръкохватка значително редуцира вибрациите при работа. Регулирането на предпазителя на диска не изисква използването на инструменти.
Техническа характеристика:
Мощност: 1550 W
Диаметър на диска: 125 мм
Тегло: 2.6 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
WAGNER W590 FLEXIO Пистолет за боядисване на латекс, 630 W
-37%
Пистолет за боядисване на латекс и блажни бои WAGNER W590 FL...
tbi bank loading
моля изчакайте
Перфоратор със SDS Plus Makita HR2600 , 800W