Ъглошлайф Milwaukee AGV10-125EK, 1000 W ANGLE GRINDER WITH AVS / 4933451222
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 1000 W
  • Дълбочина на рязане: 33 мм
  • Функция за изключване на линията: Да
  • Диаметър на диска: 125 мм
Производител: Milwaukee
Модел: AGV10-125EK – 4933451222
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Изключителен компактен дизайн с обща къса дължина 276 мм и 2,2 кг за най-удобно управление.
Плъзгащ се превключвател за лесно стартиране, дори когато носите ръкавици. 4 м кабел.
Техническа характеристика:
Размер на шпиндела: M 14
Мощност: 1000 W
Дълбочина на рязане: 33 мм
Функция за изключване на линията: Да
Диаметър на диска: 125 мм
Тегло: 2,2 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Бормашина DeWALT D21520 , 710W