Ъглошлайф Milwaukee AG10-125EK, 1000 W ANGLE GRINDER / 4933451220
Купи сtbi bank logo
  • Размер на диска: 125 мм
  • Консумирана сила: 1000 W
  • Мах рязане при 90 °: 33 мм
Производител: Milwaukee
Модел: AG10-125EK  – 4933451220
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Milwaukee AG10-125EK е професионален ъглошлайф с мощен 1000 W мотор. Ниското тегло и компактния дизайн повишават удобството при работа. Снабден с плавен пуск и защита от повторно включване при спиране на захранването. Регулирането на предпазителя на диска става без използване на специални инструменти. Мощен, 1000 W мотор за висока производителност във всички приложения. Изключителен компактен дизайн с обща къса дължина 276 мм и 2,1 кг за най-удобно управление. Функция за изключване на линия за предотвратяване на автоматично стартиране след прекъсване на захранването. Мек старт за плавно стартиране. Устойчив на спукване и предпазен предпазител за бързо освобождаване за бързо регулиране. Плъзгащ се превключвател за лесно стартиране, дори когато носите ръкавици. 4 м кабел.
Техническа характеристика:
Размер на диска: 125 мм
Консумирана сила: 1000 W
Мах рязане при 90 °: 33 мм
Тегло: 2,1 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Ъглошлайф Hitachi G13SW 1200 W ,125 мм