Зарядно устройство Sealey CP108VMCEU, 10.8 V НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP108VMCEU
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Изход: 2.4A
  • Доставка: 230V~50Hz
  • Тегло: 0,28 кг
Зарядно устройство Sealey CP108VMCEU
Описание:
Технически характеристики:
  • Изход: 2.4A
  • Доставка: 230V~50Hz
  • Тегло: 0,28 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло0.3 кг
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Тръборезна приставка за винтоверт DeWalt DT20560, 50 мм
-31%
Препарат за почистване на насекоми Karcher RM 618, 0.5 L
-5%
Комплект преходници Einhell 49371600, 1/2" - 3/8", 4 бр
-18%