Акумулаторно зарядно Bosch GAL12V-40 / 1600A019R3
Код: 1600A019R3
55.73  / 109.00 лв.
Номер в магазина: 222210
  • Бърза скорост на зареждане за всички 12 V акумулаторни батерии дава възможност за зареждане на 12 V 3,0 Ah акумулаторни батерии от 0 до 80 % за 36 min;
  • Модерна и компактна конструкция;
  • Съвместимост с всички 12V акумулаторни батерии Bosch Professional (професионална 12V система).
Акумулаторното зарядно GAL12V-40 / 1600A019R3 на BOSCH се характеризира с бърза скорост на зареждане за всички 12 V акумулаторни батерии дава възможност за зареждане на 12 V 3,0 Ah акумулаторни батерии от 0 до 80 % за 36 min. Модерна и компактна конструкция. Съвместимост с всички 12V акумулаторни батерии Bosch Professional (професионална 12V система).
Технически характеристики:
  • Зарядно напрежение на акумулаторната батерия – 10,8 – 12 V;
  • Заряден ток – 4 A;
  • Продълж. на зареждане при капацитет на ак. батерия 1,5 Ah (80 %/100 %) прибл. – 16/30 min;
  • Продълж. на зареждане при капацитет на ак. батерия 3,0 Ah (80 %/100 %) прибл. – 36/50 min;
  • Размери (ШхД) – 248 x 139 мм;
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Боркорона за метал Milwaukee 49560710, 32 мм
-30%