Циркуляр за ламперия Bosch GCM 800 SJ 0601B19000
Код: 0601B19000
349.00  / 682.58 лв.
Номер в магазина: 278177
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Номинална консумирана мощност: 1400 W
  • Обороти на празен ход: 5500 min-1
  • Диаметър на режещия диск: 216 mm
  • Диаметър на отвора на диска: 30 mm
  • Капацитет на рязане при 0°: 70 x 270 mm
  • Капацитет на рязане при скосяване 45°: 70 x 190 mm
  • Капацитет на рязане при наклон 45°: 48 x 270 mm
  • Регулиране на наклона: 45° ляво / 0° дясно
  • Тегло: 13,5 kg
Циркуляр за ламперия Bosch GCM 800 SJ
Циркуляр за ламперия Bosch GCM 800 SJ е компактен стационарен инструмент, предназначен за стандартни срезове при работа с дървени детайли и сходни материали. Моделът е с номинална мощност 1400 W и работи с диск с диаметър 216 mm, като осигурява добра комбинация между производителност, удобство при пренасяне и стабилност по време на работа. Ниското тегло от 13,5 kg улеснява позиционирането и транспортирането на машината в работилница или на обект. Машината предлага капацитет на рязане 70 x 270 mm при 0°, 70 x 190 mm при скосяване 45° и 48 x 270 mm при наклон 45°. Регулирането на скосяването е 47° наляво и 47° надясно, а наклонът се настройва до 45° наляво. Оборотите на празен ход достигат 5500 min-1, което подпомага чистото и последователно рязане при типични приложения. Този модел е подходящ избор за потребители, които търсят надежден настолен циркуляр за ламперия с практични размери и достатъчен капацитет за често срещани задачи по рязане.
Технически характеристики:
  • Тегло: 13,5 kg
Окомплектовка:
  • шестостенен ключ
  • диск 216 x 30 mm