Акумулаторен настолен циркуляр Milwaukee M18FTS210-0
Купи сtbi bank logo
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на наклона: 47 °
  • Диаметър на острието: 210 мм
Производител: Milwaukee
Moдел: M18FTS210-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло – без батерия и зарядно!
Описание:
Табличният трион ONE-KEY ™ M18 FUEL ™ осигурява мощността да се реже при същата скорост на подаване на еквивалентен променлив трион, с възможност за рязане на 190 m от 19 мм OSB платка на едно зареждане на батерията 12,0 Ah. Проследяването и сигурността на инструментите ONE-KEY ™ предлага облачна платформа за управление на инвентара, която поддържа както проследяване на местоположението, така и предотвратяване на кражби. Мотор без четки POWERSTATE ™ от следващо поколение: Това е най-мощният двигател на Milwaukee®, използващ магнити от по-висок клас и 175% повече мед в сравнение с предишни двигатели.
Плъзгащата се ограда със зъбни колела позволява да се регулира точно и лесно оградата от предната страна на триона, което дава 622 мм капацитет за разкъсване. 210 мм острие позволява 63 мм дълбочина на рязане при 90 градуса.
Техническа характеристика:
Тип батерия: Li-ion
Капацитет на наклона: 47 °
Диаметър на острието: 210 мм
Дълбочина на капацитета на рязане: 63,5 мм
Капацитет на разкъсване: 622 мм
Ниво на звукова мощност: 103.4 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 92.4 dB (A)
Напрежение: 18 V
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект винтоверт Makita HP488D002 42Nm
-22%
Акумулаторна нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-0X SOLO / безчеткова
-45%