Радио Milwaukee M18PRCDAB+, 18V, 240V Bluetooth, IP57
Код: 4933472112
Номер в магазина: 228949
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Мощност: 40W;
  • Степен на устойчивост на прах и вода: IP57;
  • USB порт: Да (USB 2.1);
  • Bluetooth версия: 5.0;
  • Размери(ДхШхВ): 559 x 412 x 172 мм;
  • Тегло: 10.9 кг.
Радио Milwaukee M18PRCDAB+-0, 18V, 240V Bluetooth, IP54
Акумулаторното радио Milwaukee M18PRCDAB+ е с висококачествени 360° SURROUND високоговорители с 40W усилвател, произвеждащи богат и плътен звук за големи закрити или открити пространства. DAB+ и AM/FM тунер с цифров процесор осигурява най-висока точност на приемане, яснота на сигнала и допълнителна информация като: песен, изпълнител и точно време.
Персонализиращ еквалайзер за подобрено качество на звука и предварително зададени 10 станции. Захранва се от батерии MILWAUKEE® M18 ™ или от контакта за променлив 220V ток. Разполага с отделение за мобилни устройства, което се затваря запълна защита. Снабден с 2.1 A USB – зарежда електронни устройства както в променлив, така и в постоянен ток.
Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Мощност: 40W;
  • USB порт: Да (USB 2.1);
  • Bluetooth версия: 5.0;
  • Тегло: 10.9 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект акумулаторни машини Dewalt DCK304P2, 18V, DCH133, DCG405, DCF620
-13%