Прожектор-зарядно Milwaukee M18POALC-0 PACKOUT 3000 лумена
Купи сtbi bank logo
  • Осигурява до 3000 лумена TRUEVIEW™ High Definition изход
  • Три независими въртящи се светещи глави
  • 9 изходни режима за управление на изход или време на изпълнение
  • Интегрирано M18™ зареждане
  • IP54 с класификация за устойчивост на вода и прах
  • 2.1A USB изход за зареждане на малки електронни устройства
  • До 31 часа работа с M18™ REDLITHIUM™-ION 5.0Ah батерия
  • Захранва се от батерии M18™ или AC захранване
Milwaukee M18POALC-0
Описание:
Прожектор-зарядно Milwaukee M18POALC-0 е високоефективно и удобно устройство, доставящо многопосочно осветление, съчетано с интегрирано M18™ зареждане. TRUEVIEW™ High Definition Output светлина с 3000 лумена във висок режим и е съвместима с PACKOUT™ Modular Storage System. Разполага с три независими въртящи се осветителни глави, които позволяват пълен контрол върху посоката на осветлението, независимо дали се използва в стека PACKOUT™, докато сте неподвижни или в движение, или като специална светлина, независима от стека. С общо 9 изходни настройки на прожекторите, M18POALC-0 може да осигури до 31 часа работа с M18™ REDLITHIUM™-ION 5.0Ah батерия. Когато светлината е включена на силен режим за дълъг период от време, светлината може да се ргулира за лесно използване през целия ден. Когато е включена, светлината действа като зарядно устройство за батерии M18™, докато 2.1A USB порт е включен в M18™ PACKOUT™ Area Light/зарядно устройство за зареждане на телефон или външно устройство. Оборудван с отделение за съхранение, където за още по-голямо удобство на потребителя може да съхранява малки предмети. Със защита от прах и влага.
Доставя се без батерия и зарядно!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Време на работа: до 31 часа
  • Размери(ДхШхВ): (429 х 249 х 221 мм)
  • Тегло: 5,2кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5.2 кг
Марка
Напрежение
Допълнителни функции
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-23%
Нож за ел.ножовка за дърво DEWALT DT2349, 228 мм
-25%